klient_28581

Utworzone odpowiedzi

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • w odpowiedzi do: Porozmawiajmy. Jak sobie z tym radzicie? #15718
  klient_28581
  Participant

  Witajcie, i doczekaliśmy się biletu, ma się wstawić 5 września, czekamy teraz na posiedzenie w sprawie odroczenia, czy ktoś wie mniej więcej jak długo czeka się na taką decyzje? Pozdrawiam

  w odpowiedzi do: Porozmawiajmy. Jak sobie z tym radzicie? #15696
  klient_28581
  Participant

  My teraz napisaliśmy wniosek o odroczenie, miejmy nadzieję, że przejdzie. Nie nastawiam się już na nic. W kasację nie wierzę, i z jednej strony chciałabym, żeby już tam trafił i żebyśmy liczyli czas do wyjścia, planów mamy mnóstwo i rzeczywiście to nas podtrzymuję, wtedy się szczerze uśmiechamy;) Mam nadzieje, że w końcu i u nas pojawi się jakieś światełko w tunelu 😉 Najważniejsze, że żyją! I jeszcze nie raz się z nimi zdążymy pokłócić 😉 Jak już pójdzie siedzieć, to też mam mnóstwo planów, chodź mam zamiar sobie dać tą przestrzeń, żeby czasami po prostu sobie popłakać, aby za chwile otrzeć łzy i iść dalej i Wam tego samego życzę 😉

  w odpowiedzi do: Porozmawiajmy. Jak sobie z tym radzicie? #15680
  klient_28581
  Participant

  Też tak uważam, chociaż nie wiem jak to jest, dowiedziałam się od kolegi co pracuję w ZK, że niby mimo grupy przestępczej będzie możliwość wyjścia po połowie wyroku bo tam niby władzę ma sąd penitencjarny. zaś adwokat powiedział, że to reguluję prawo i nie ma takiej możliwości i już sama nie wiem co myśleć, chociaż nie nastawiam się na nic dobrego ;( Robaczek trzymam kciuki, żeby każdy dzień dla Ciebie był piękny w końcu Ty sama jesteś Panią swojego życia i mimo tego jakie ciężkie chwile przeżywasz to pomyśl że to od Ciebie zależy jak spędzisz każdy dzień! Możesz się smucić, ale to nikomu nie pomoże, a możesz być uśmiechnięta i szukać plusów i jakoś to będzie 😉 A z każdym dniem jesteś bliżej swojego mężczyzny!

  w odpowiedzi do: Porozmawiajmy. Jak sobie z tym radzicie? #15677
  klient_28581
  Participant

  Pocieszam się tym, że ludzie mają gorzej, jednak on jest przy mnie i jest mi ciężko a co będzie jak już przyjdzie ten bilet? swoją drogą jaki jest czas oczekiwania mniej więcej na ten „bilet”? Z jednej strony chciałabym żeby on już tam trafił i te 930 dni leciało, ale z drugiej strony zupełnie sobie tego nie wyobrażam.

  w odpowiedzi do: Porozmawiajmy. Jak sobie z tym radzicie? #15675
  klient_28581
  Participant

  Witajcie, piszę tutaj ponieważ widzę, że w „kupie” siła i dodajecie trochę otuchy. Mój narzeczony z którym jestem już 14 lat dostał 3,5 roku więzienia z tego ma 11 miesięcy przesiedziane w AŚ. Mamy 8 letnią córkę. Zostały mu 2 lata i 7 miesięcy, przez to, że to była grupa przestępcza o wyjście może się starać dopiero po 3/4 wyroku. Jestem załamana ! Napisaliśmy kasacje i wniosek o odroczenie, czekamy chociaż nie sądzę, że to może w czymś pomóc ! Przepraszam, że tu piszę ale czuję, że rozmowa z ludzmi w podobnej sytuacji może mi troszkę pomóc.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Jak działa serwis zpozdrowieniem.pl? Dowiedz się więcej ›
Rzetelna Firma Rzetelny Regulamin MIP KNF ZPP IAML PRO CIVIUM Niepokonani