Areszt Śledczy Częstochowa – ważne informacje

Strona główna Forum Areszty śledcze Częstochowa | Areszt Śledczy Częstochowa Areszt Śledczy Częstochowa – ważne informacje

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #12903

  Areszt Śledczy Częstochowa

  Mirowska 22
  42-200 Częstochowa
  woj. śląskie

  telefon34 370 60 00
  e-mailas_czestochowa@sw.gov.pl
  widzenia

  W Areszcie Śledczym w Częstochowie widzenia odbywają się w sali widzeń, w następujących turach: godz. 8.00; 10.00; 13.00; 15.00.

  widzenia dla osób skazanych i ukaranych będą odbywały się we wtorki i środy w dni robocze, a także w niedzielę w ll turach o godzinie 8:00 i 13:00.

  widzenia dla osób tymczasowo aresztowanych będą odbywały się w czwartki i piątki w dni robocze oraz w niedzielę w ll turach o godzinie 10:00 i 15:00.

  Przed zgłoszeniem się na widzenie osoba bliska zobowiązana jest do uprzedniego ustalenia daty i godziny jego realizacji z przynajmniej jednodniowym wyprzedzeniem za pośrednictwem:

  AŚ Częstochowa - numer telefonu 34 370 60 23, od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-14.00
  8:00 - 15:00

  #13201
  Sheila
  Participant

  Witam. Prokurator nie zgadza się na widzenia dla mnie, jestem partnerką od 2,5 roku. Co mogę zrobić w tej kwestii aby jednak zobaczyć się z osadzonym? Jest szansa uzyskania w takim wypadku zgody na ślub? Czy w takiej sytuacji mogę dostarczać paczki osadzonemu? Kiedy taka paczkę mogę dostarczyć? Czy osadzony ma możliwość wykonywania połączeń telefonicznych do osoby, która nie ma zgody na widzenia?
  Czy ktoś jest w stanie mi pomóc, abym jednak mogła się skontaktować?
  Na wszelki wypadek podaję nr tel. 796749579

  Z góry dziękuję za odpowiedź.

  #13203

  Dzień dobry,

  Szanowna Pani na pytania związane typowo z wiedzą prawniczą odpowie nasz zaufany adwokat w poniedziałek.

  Jeżeli chodzi o paczki żywnościowe mogą je przesyłać osoby najbliższe dla osadzonego, które są wpisane w specjalny system Służby Więziennej. To jakie osoby są wpisane na listę osób bliskich zależy do osadzonego. Jeżeli kazał Panią wpisać to może Pani przesłać paczkę żywnościową (w przypadku braku wpisu środki zostaną zwrócone z adnotacją, że osoba zamawiająca paczkę nie jest uprawniona do złożenia zamówienia lub nie widnieje w systemie).

  Jeżeli chodzi o możliwość wykonywania połączeń proszę zapoznać się z naszym artykułem dotyczącego tego tematu: https://www.zpozdrowieniem.pl/blog/telefon-w-areszcie-sledczym-zakladzie-karnym

  Rozumiem, że aresztowanie miało miejsce niedawno?

  #13543
  klient_3281
  Participant

  Witam chciałabym nadać bratu paczke żywnościową w jaki sposub moge ja nadać bo każdy zakład ma swoje reguły-zasady dlatego też pytam czy mogę przesłać mu poczta????

  #13611
  klient_4260
  Participant

  Mój mąż przebywa w areszcie śledczym w Częstochowie. Słyszałam, że jeżeli prokurator wyrazi zgodę na widzenie, osadzony może wystąpić do dyrektora aresztu o widzenie przedłużone (o pół godziny). Czy to jest możliwe? Jakie są warunki wydania zgody przez dyrektora na takie widzenie? W jaki sposób osadzony może o nie wystąpić? Czy są gotowe wnioski?
  Dziękuję.

  #13612
  klient_1507
  Participant

  Jest taka możliwość ale wydaje mi się ze powinien zwracać się do wychowawcy a nie dyrektora. Przedłużone widzenie jest nagrodą za dobre sprawowanie.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Jak działa serwis zpozdrowieniem.pl? Dowiedz się więcej ›