Odpowiedz do: Paczki z zewnątrz (TV/ ubrania/ TALON/ inne)

Strona główna Forum Rozmowy ogólne Paczki z zewnątrz (TV/ ubrania/ TALON/ inne) Odpowiedz do: Paczki z zewnątrz (TV/ ubrania/ TALON/ inne)

#12989

Dzień dobry,
wygląda to następująco:
Papierosy zamawia się razem z produktami spożywczymi – więc bez dodatkowego talonu.

1) Na paczkę żywnościową nie potrzebujemy talonu. Jedna paczka żywnościowa przysługuje każdemu osadzonemu w areszcie śledczym lub zakładzie karnym. Aby wysłać więcej niż jedną paczkę żywnościową potrzebna jest zgoda wychowawcy, o którą ubiega się osoba osadzona (więzień).

2) Na paczkę higieniczną potrzebujemy talon. Paczkę higieniczną możemy zrealizować w kantynie lub przynieść produkty (wymienione w talonie) w kartonie z naszego ulubionego sklepu. (Produkty muszą spełniać wymagania jednostek np. szampon tylko w przezroczystym opakowaniu). Obojętnie czy paczka higieniczna jest realizowana przez kantynę lub przez nas musimy posiadać talon.

3) Talon potrzebujemy również na: książki, gazety i ubrania.

Na talonie są wypisane konkretne produkty i ich liczba, które możemy kupić. Proszę nie kombinować. Jeżeli Państwo przyniesiecie / zamówiecie produkty zostaną zwrócone.

Nasza cenna uwaga: Na talonie jest napisana liczba konkretnego artykułu np. 1 balsam. To czy kupicie Państwo palsam o pojemności 200 ml czy 800 ml zależy od Państwa. Ma zgadzać się liczba produktu. Proponujemy większe pojemności – starcza na dłużej : )

Link do naszego artykułu: https://www.zpozdrowieniem.pl/blog/jak-to-jest-z-tym-talonem-do-czego-jest-potrzebny

Jak działa serwis zpozdrowieniem.pl? Dowiedz się więcej ›
Rzetelna Firma Rzetelny Regulamin MIP KNF ZPP IAML PRO CIVIUM Niepokonani