Zakład Karny w Kamińśku – ważne informacje

Strona główna Forum Zakłady karne Górowo Iławeckie | Zakład Karny w Kamińśku Zakład Karny w Kamińśku – ważne informacje

Oglądasz 15 postów - 1 przez 15 (z 24 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #12875

  Zakład Karny w Kamińsku

  ul. Obrońców Westerplatte 1
  11-220 Górowo Iławeckie
  woj. warmińsko-mazurskie

  telefon89 761 74 00
  e-mailzk_kaminsk@sw.gov.pl
  widzenia

  Widzenia dla skazanych odbywają się w każdy piątek i niedzielę oraz w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia (25 grudnia) w godzinach 8:00 – 16:00. Widzenia w ważne dni świąteczne, obrządków innych niż obrządek rzymsko – katolicki, mogą odbywać się po indywidualnych ustaleniach.

  Widzenia w oddzielnym pomieszczeniu bez osoby dozorującej oraz widzenia bez osoby dozorującej odbywają się w czwartki, piątki oraz niedziele, w godzinach 8:00 – 16:00.

  Widzenie będzie udzielone po wcześniejszym zgłoszeniu skazanego. Dopuszcza się możliwość zainicjowania widzenia przez osoby odwiedzające poprzez kontakt telefoniczny w godzinach 8:00-15:00 (tel. 89-761-75-50) lub wskazany adres e-mail: widzenia_kaminsk@sw.gov.pl. Zgłoszenia należy dokonać z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem.

  #13212
  mara
  Participant

  czy mam napisać prośbe o widzenie kila dni wcześniej,ajak tak to ile dni przed widzeniem.

  #13216

  Dzień dobry,

  Szanowna Pani to zależy czy chce się Pani udać na widzenie do tymczasowo aresztowanego czy osoby skazanej?

  Jeżeli chodzi o tymczasowo aresztowanego musi Pani otrzymać zgodę od prokuratora prowadzącego sprawę. Jeżeli chodzi o osobę skazaną musi Pani wypełnić specjalny druczek przed wejściem i się zarejestrować. Proszę wcześniej sprawdzić czy jest Pani na liście osób bliskich osoby skazanej.

  #13241
  klient_684
  Participant

  Witam,
  Chciałabym zapytać czy wiedzą może Państwo jakie regulacje dotyczą listów w ZK Kamińsk? Właśnie odmówiono tam przyjęcia listu poleconego ode mnie. Były tam drukowane zdjęcia dzieci i list. Czy mieli prawo odmówić przyjęcia listu? Mój partner po ekstradycji z Anglii został tam osadzony. Ma podgrupę r2. To był pierwszy list do niego. Czy mam prawo napisać skargę?

  #13242

  Dzień dobry,

  Szanowna Pani proszę o informację czy osadzony przebywa w Zakładzie Karnym i ma już wyrok, czy jest tymczasowo aresztowany, u którego toczy się śledztwo?

  #13243
  klient_684
  Participant

  Partner odbywa wyrok, przebywa w Zakładzie Karnym typu półotwartego, ma podgrupę R2.

  #13244

  Szanowna Pani,

  Proszę zwrócić się z prośbą o wyjaśnienie do dyrektora jednostki (Dyrektor Zakładu Karnego w Kamińsku; ppłk Cezary Kosacz, tel.: 89 761 74 00, e-mail: zk_kaminsk@sw.gov.pl) dlaczego korespondencja, która została wysłana do osadzonego do niego nie dotarła. Zależy nam na tym, aby w odpowiedzi podali konkretny powód. Dodatkowo proszę zapytać o zdjęcia, a konkretnie czy korespondencja „nie przeszła” z powodu zdjęć czy listu? Może osadzony ma karę? Dowie się Pani tego po wysłaniu pisma z prośbą o wyjaśnienie.

  Czy życzy sobie Pani, aby pomóc w przygotowaniu takiego dokumentu?

  #13303
  klient_976
  Participant

  Witam chciałabym się zapytać ile dni trwa realizacja paczki w kantynie bo zamówiłam paczke Mężowi 2 listopada i do tej pory jej nie ma A do kantyny próbuje się dodzwonić od tygodnia i tylko rozlanczane jest polonczenie z góry dziękuję

  #13451
  klient_1738
  Participant

  Witam. Jak mogę sprawdzić czy jestem na liście odwiedzających.

  #13455
  klient_1738
  Participant

  Witam. Tam jest tragedia. Najgorsze telefony 4:27 i rozlacza połączenie. 🙁 to trzeba gdzieś zgłosić. Do Trybunału Praw Człowieka. Bo każdy skazany wychodzi do telefonu zeby bylo mu lepiej psychicznie a nie zeby się denerwować bo nie zdąży powiedzieć nawet cześć, kocham Cię a nie pocałuj mnie w ….. :/

  #13657
  klient_5554
  Participant

  Witam. Do zk kamińsk mamy prawie 400km . Po transporcie ( w zeszłym tygodniu) zdecydowaliśmy się jechać. Będzie nas 3 pełnoletnie osoby. Czy osadzony musi napisać wniosek do dyrektora żebyśmy wszyscy weszli na widzenie ? Mamy problem z zakupem karty dialtech , nie ma jej u nas w mieście wogole. Jakie karty możemy inne kupić żeby przeszły na aparacie telefonicznym. ?

  #13658
  klient_1738
  Participant

  Hej na widzenie moga wejść 2 osoby pełnoletnie więc tak musi pisać jeśli chodzi o dialtecha to przez Internet najlepiej kupić i zarejestrować też swój nr tam wtedy dostaje się 3 zl na swoje konto i osadzony może dzwonić na wasz koszt wszystko jest opisane na stronie. Mam nadzieje ze trochę pomoglam. Pozdrawiam

  #13661
  klient_1507
  Participant

  Jest dokładnie tak jak moja przedmówczyni powiedziała. Ewentualnie kartę telefoniczną można kupić podczas widzenie lub robiąc paczkę.

  #13693
  klient_6217
  Participant

  witam, czy jest tu ktoś, kto ma w rodzinie osobę obecnie przebywająca w zakładzie karnym w kaminsku?

  #13736
  kicia77
  Participant

  do: klient_6217
  witam, mój partner od ponad roku przebywa w zakładzie karnym w Kamińsku

Oglądasz 15 postów - 1 przez 15 (z 24 łącznie)
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Jak działa serwis zpozdrowieniem.pl? Dowiedz się więcej ›