Widzenie a rozmowa tel

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #13308
  klient_978
  Participant

  Witam mam pytanie partner siedzi w areszcie i prokurator pozwolił mi na widzenie 2 razy w miesiącu.. Adwokat pisał prośbę o telefony żeby mógł raz w tyg wykonać tel ale prokurator powiedział albo widzenia albo tel bo to nie sanatorium.. … Czy można tak postapic czy trzeba wybrać między widzenie a tel… Adwokat mówi że tak nie może postapic prokurator że to przysługuje osadzone normalnie.. Proszę napisać jak to jest faktycznie

  #13309

  Dzień dobry,

  Po konsultacji z naszym adwokatem odpowiadam:
  Jeżeli osoba jest tymczasowo aresztowana może wykonywać połączenia telefoniczne, jednakże zgodę musi wydać prokurator. Prokurator odmawia wykonywania połączeń telefonicznych w drodze zarządzenia. To samo dotyczy widzeń. Prokurator może zezwolić na widzenia bądź odmówić na nie zgody.
  Generalnie wszystko zależy od prokuratora, który prowadzi postępowanie i czy nie stwierdzi przypadkiem, że poprzez widzenia lub telefony aresztowany będzie utrudniał postępowanie.

  Jeżeli potrzebuje Pani pisma/ odwołania/ zażalenia na decyzję prokuratora, porady lub reprezentacji w sądzie mogę podać dane kontaktowe do naszego sprawdzonego adwokata.

  Życzę spokojnego weekendu i tego, aby zobaczyła się Pani z partnerem jak naszybciej. W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy do dyspozycji.

  #13310
  klient_978
  Participant

  Witam dziekuje za informacje ,tak poprosze namiary na adwokata…Bylam dzis na widzeniu jest ok..,ale prokurator nie wyraza zgody na tel…i przetrzymuje list …prosze mi jeszcze napisac czy porada u tego adwokata jest platna …mam swojego adwokata ale nie robi nic,od 3 tyg nie moze Pani mecenas dotrzec do aresztu sledczego na widzenie z moim nazyczonym,zawsze ma inne sprawy to albo jest chora albo cos…czy mozna jakies zazalenie na adwokata tez gdzies zglosic ,ze pobrala pieniadze i nic nie robi…nie stac teraz mnie na kolejnego adwokata

  #13311

  Dzień dobry,

  Szanowna Pani porada/ pismo u adwokata będzie dodatkowo płatne.
  Może Pani zadzwonić i powiedzieć co Pani potrzebuje np. pismo z zażaleniem na decyzję prokuratora.

  Czy nadal jest Pani zainteresowana?

  #14848
  klient_12887
  Participant

  Chciałabym zapytać, czy osadzony ma prawo do codziennego wykonywania telefonów do rodziny? Czy te rozmowy są kontrolowane i czy istnieje możliwość ograniczenia ich osobie skazanej?

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Jak działa serwis zpozdrowieniem.pl? Dowiedz się więcej ›