Stan zdrowia

Strona główna Forum Rozmowy ogólne Stan zdrowia

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #14596
  klient_15247
  Participant

  Cześć wszystkim!

  Czy wiecie może jak uzyskać informacje o stanie zdrowia osadzonego ? Mój narzeczony skarżył się, że źle się czuje i od tego momentu nie mam z nim kontaktu. Niestety nikt nie chce mi nic powiedziec, a ja strasznie się martwię o niego. Czy w ambulatorium jest możliwość zadzwonienia do rodziny ?

  #14598
  klient_13338
  Participant

  Wszystko zależy co mu było. Mógł trafić na izolatkę z podejrzeniem albo potwierdzonym koronawirusem, a wtedy 2 tygodnie nigdzie nie zadzwoni. Telefonicznie nikt nie udzieli informacji. Musisz pisać pismo do zakładu i jeśli Cię podał jako osobę najbliższą to dostaniesz dopiero odpowiedź. Z tego co się orientuję to można takie pisma mailowo wysłać do zk.

  #14599
  klient_15247
  Participant

  Zadzwonili do mnie poinformować jak narzeczony się czuje. Będzie tam przez 14 dni i nie może dzwonić. Chce wysłać list do niego czy dojdzie bez problemu czy nie dadzą mu go ?

  #14600
  klient_13338
  Participant

  No oni się nie spieszą informować najbliższych co się dzieje. List mu dadzą. W końcu ktoś codziennie do niego przychodzić musi, ale być może nie będzie mógł Ci odesłać.

  #14612
  klient_15247
  Participant

  Niestety nadal nie otrzymał odpowiedzi na list. Podobno kobiety czasami przychodzą tam i krzyczą i szukają swoich mężczyzn czy to prawda ?

  #14613
  klient_13338
  Participant

  Jakieś plotki. Nikt tam nie wpuści osób z zewnątrz bez pozwolenia. Jeśli list do niego jeszcze nie dotarł to jak masz numer nadania to dzwoń i pytaj. To można ustalić. Ale z szukaniem to jakieś dziwne akcje. Toż człowiek nie igła, nie zgubi się.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Jak działa serwis zpozdrowieniem.pl? Dowiedz się więcej ›
Rzetelna Firma Rzetelny Regulamin MIP KNF ZPP IAML PRO CIVIUM Niepokonani