Skazany za niewinność

Strona główna Forum Rozmowy ogólne Skazany za niewinność

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #16434

  Witam mój brat miał żonę która nabrudzila mu brudów związanych z biciem dziećka swojego miał 5 spraw związanych z biciem szarapniem wyzwiska molestowaniem itd na małoletnim 4sprawy wygrał jedna przegrał poszedł siedzieć.za jej insynuacje jak ja mam mu pomóc czy w więzieniu go zniszczą czy wogule wyjdzie żywy

  #16464

  Powiem szczerze że dla osób które siedzą z tego artykułu mają baardzo ciężko. Żywy wyjść wyjdzie chyba że sam sobie odbierze życie. Sąd natomiast musiał mieć jakieś dowody na to(obdukcja itd.) czy potwierdzenie ofiary w tym przypadku syna bo na słowo nikt by mu wyroku nie dał. Jak uważasz że niesłusznie został skazany to miał po wyroku możliwość odwołania się. Jak wyrok niski to jakiś dozór elektroniczny czy coś kombinować. Ale skoro ma zarzuty molestowania i bicia dziecka to lipa może być, najlepiej na areszt go sprowadzić bo w zk jak trafi na cele 5 osobową to ktoś go ustrzeli :/ Pisałem w innym poście że mam możliwości i mogę do aresztu ściągnąć kilka osób jako świadek do sprawy. Na czas jej trwania by w areszcie siedział.

  #16467

  Odniose się do sprawy dziecko zeznało pod wpływem matki i dlatego tak sąd uznał bo małoletni Oliwier ma 9lat i jest tak manipulowany że i nie potrafi nic samodzielnie powiedzieć przesłuchiwali go w niebieskim pokoju co się działo u ojca to jest impuls matki na dziecko żeby tak zeznawało a sądy u nas to są takie że po zamiataja pod dywan tam trzeba dobrze kłamać kartka wszystko przyjemnie żeby tylko ojcowie poszli siedziec takie zawistne złośliwe babska wzięłam adwokata prywatnie i stratuje na opaskę to chyba 4 sprawy były umorzone a dlaczego 5 sprawa nie umozyli poszedł siedzieć za oszczerstwa jego byłej żony ale karma wraca do człowiek wcześniej czy później poniesie odpowiedzialność za jej czyny a dziecko zrozumie jak podrośnie.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Jak działa serwis zpozdrowieniem.pl? Dowiedz się więcej ›
Rzetelna Firma Rzetelny Regulamin MIP KNF ZPP IAML PRO CIVIUM Niepokonani