Paczka

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #13337
  klient_1148 Stasia
  Participant

  W dniu 14.12.2017r zapłaciłam za paczkę i zamówiłam w tym samym dniu ,syn nadal nie dostał paczki na miesiąc grudzień ,a co naj ważniejsze że w dniu 28.12.2017r został przewieziony do innego zakładu jeżeli paczka na miesiąc grudzień mi przepadnie a obawiam się że tak gdzie mogę złożyć skargę i prosić o zwrot gotówki zaznaczam że przelew zrobiłam tego samego dnia .W regulaminie jest 5 dni roboczych i zapozdrowieniem nie wywiązał się zgodnie z regulaminem który ma wystawiony na stronie .zaznaczam że tej sprawy tak nie zostawię moje dziecko na święta nie miało zamówionych produktów dziś jest 29 12 2017r i nadal nie mam odpowiedzi na zadane pytanie ,czuje się oszukana ,zmartwiona .

  #13525
  klient_3079
  Participant

  Serwis z Pozdrowieniami pl. jest tylko i wyłącznie pośrednikiem transakcji miedzy Panią a zakładem karnym czy aresztem śledczym.
  Kantyna znajdująca się na terenie jednostki ma obowiązek w ciągu 5 dni roboczych od momentu dostarczenia zamówienia na paczkę od pośrednika na realizacje.
  więc jeśli skarga to bezpośrednio na kantynę . ( IGB Mazovia mazowiecka instytucja gospodarki budżetowej ) Miałam podobną sytuacje więc naprawdę polecam kontakt z tą firmą . zwrot pieniędzy za paczkę należny również do IGB MAZOVIA.

  Pozdrawiam

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Jak działa serwis zpozdrowieniem.pl? Dowiedz się więcej ›
Rzetelna Firma Rzetelny Regulamin MIP KNF ZPP IAML PRO CIVIUM Niepokonani