Listy – Kontakt z osobami osadzonymi

Strona główna Forum Rozmowy ogólne Listy – Kontakt z osobami osadzonymi

Oglądasz 15 postów - 1 przez 15 (z 42 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #14637

  W tym wątku możemy porozmawiać o listach do naszych najbliższych, telefonach oraz o tym co poruszamy w korespondencji z najbliższymi.

  #13298
  klient_1032
  Participant

  witam
  trudne pytanie…żona już tam jest (z.k łódz) ja w poniedziałek prawdopodobnie (z.k wrocław) jak możemy się ze sobą komunikować ,wiadomo listy , ale jak zadzwonić jak ze skaypem ile razy w ciągu tygodnia czy to sie należy czy kurwy na wniosek nagrodowy dadzą nigdzie nie mogę znaleźć info

  #13341
  klient_1234
  Participant

  Witam potrzebuje pomocy jest ktoś o tej porze?

  #13342

  Dzień dobry,

  w czym możemy pomóc?

  #13782
  klient_7019
  Participant

  Dzień dobry
  Jak długo można czekać na odpowiedź?

  #13784
  klient_6219
  Participant

  Od tygodnia nawet do trzech :/

  #14263
  klient_7019
  Participant

  Dzień dobry Chciałabym się zapytać o przeniesienie skazanego do innego zk karnego. Chodzi mi dokładnie o to że muszę mu wysłać ważną rzecz i nie wiem czy jak wyślę list(bo chodzi o list-korespondencją którą odbieram na prośbę skazanego) to ten list dojdzie? I jeszcze jedno pytanie o tych przenosinach wiem od wczoraj bo mamy też kontakt tel. czy mogli przenieść skazanego tak z dnia na dzień? Miała bym jeszcze jedno pytanie czy po przenosinach długo się czeka na kontakt?

  #14312
  klient_7019
  Participant

  Dzień dobry

  Jaki mógł być powód nieprzekazania listu skazanemu, Dodam że wszystkie dotychczasowe listy skazany otrzymywał. Zresztą celowo wysyłam polecone więc wiem że dzisiaj ten list doszedł. To akurat śledzę na stronie PP. Nawet nic tam nie było napisane. Czy powodem mogło być to że wysłałam karty doładowania Telegrosik? Chociaż wątpię w to bo w każdym liście tak robiłam i nigdy nie było takiego problemu. Dodam że skazany mnie zawsze informował że otrzymał list. Teraz się martwię co mogło być powodem. No i czy np. powiedzenie czegoś przez telefon może mieć takie skutki?

  #14352
  klient_7019
  Participant

  Mam pytanie odnośnie wysyłania Opłatków do skazanych. Czy można to zrobić? Chciałam wysłać oryginalnie zapakowany opłatek.

  #14480
  klient_13338
  Participant

  Może ktoś z Was miał już podobną sytuację i będzie w stanie pomóc. List wysyłam w środę i w piątek już był w zakładzie, ale rano w piątek zabrali mojego partnera do innego zk. Czy list wróci do mnie czy mimo wszystko trafi do niego?

  #14507
  klient_6219
  Participant

  List wróci do ciebie z informacją na kopercie ze osadzonego nie ma w tym zk. Miałam tak samo.

  #14510
  klient_13338
  Participant

  Dziękuję, już wrócił.

  #14692
  klient_7024
  Participant

  Ja mam trochę inny problem. Listy do osoby skazanej oczywiście wysyłam. Ale teraz to nie istotne. Czy może ktoś wie i może mi odpowiedzieć na takie pytanie: Jak to jest z tego typu kontaktem na oddziale terapeutycznym? Jeśli można to czy mogę zapytać też czy na takim oddziale są kontaktu telefoniczne ( głównie chodzi mi o kontakty między bliskimi znajomymi). Z osobą skazaną mam kontakt m.in. dlatego że wysyłam jej korespondencje. Czy teraz będzie możliwość dalszego kontaktu i czy osoba skazana przynajmniej będzie miała możliwość poinformowania mnie gdzie obecnie przebywa? Bardzo proszę o pomoc jeśli ktokolwiek coś wie.

  #15484
  klient_19517
  Participant

  Witam
  Czy w liście do osadzonego mogę podać swój numer telefonu?

  #15488
  Robaczek
  Participant

  Tak możesz podać numer

Oglądasz 15 postów - 1 przez 15 (z 42 łącznie)
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Jak działa serwis zpozdrowieniem.pl? Dowiedz się więcej ›
Rzetelna Firma Rzetelny Regulamin MIP KNF ZPP IAML PRO CIVIUM Niepokonani