List

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #14705

  Witam serdecznie mam pytanko co moge wysłać chłopakowi w liscie, wiem na pewno że gazety, zdjęcia,znaczki i koperty. Czy mogę wysłać na przykład długopisy kolorowe, mazaki, lub inne artykuły piśmiennicze? Co bym mogła jeszcze aby wiedział że pamiętam o nim cały czas i żeby umilić mu spędzony tam czas?

  #14708
  klient_13338
  Participant

  Wszystko zależy od zakładu i ewentualnie wychowawcy. Nam 2-3 długopisy przeszły,czyste kartki i raz na jakiś czas krzyżówki. Ale na kolorowe długopisy i jakieś większe ilości karteczek kolorowych itp. pisał prośbę. Na wszelki wypadek.
  Najbardziej umilają czas listy 🙂 zapewnienie, że się jest po tej drugiej stronie niezależnie od wszystkiego.
  Jak rozmawiacie to możesz zapytać co mają na celi, bo jak napisze prośbę to można karty do gry, szachy czy ewentualnie jakieś planszówki itp.

  #14709

  Tak listy wiem obiecałam jemu już, że codziennie wieczorem będę pisać list a następnego dnia od razu mu wysyłać, gorzej przez weekend ponieważ nie działa poczta w te dni, ale za to po niedzieli dostanie aż trzy. Rozmowa przez telefon jest bardzo krótka trwa 5 minut więc mówi się szybko to co naj ważniejsze i ma tylko jeden telefon dziennie a dzwonił raz do mamy i raz do mnie. Wiem że nie tylko mi jest ciężko bo jemu również ale muszę i chce bardzo go wspierać w tym czasie. A dzięki moim listą chociaż pojawia się uśmiech na jego twarzy A to jest naj ważniejsze🙂

  #14710

  A czy przejdzie coś śmiesznego takiego zabawnego chodzi mi o to żeby on nie wiedział czego może się spodziewać A ja żebym była pewna że list nie zostanie zwrócony do mnie. Pozdrawiam i dziękuję bardzo za informację🙂

  #14711
  klient_13338
  Participant

  Nie pakuj żadnych cukierków, lizaków serduszkowych, pluszaków itp. Bo nie dość że do Ciebie wróci to jeszcze on będzie miał problemy. Tylko listy i ewentualnie kartki okolicznościowe. Laurka przejdzie 🙂 a tak na inne rzeczy musi pisać zgodę. Tam nie ma prawa mieć czegoś co nie jest wpisane w jego kartę i nie ma zgody, bo mu zabiorą na magazyn.
  Z listami sugeruję pisać codzienne ale wysyłać raz na tydzień polecony priorytetowy w piątek to w poniedziałek zawsze już na zk był. Bo na znaczki kupa kasy idzie.
  Jak masz do niego daleko na widzenia to piszcie od razu o Skype. Zawsze to chwila dłużej i się widzicie.

  #14712

  Pieniądze tu nie grają roli A nie jest aż tak strasznie 4 zł żeby wysłać list to znajdę zawsze🙂. Może nie aż tak daleko bo to godzina w jedną stronę, ale widzenie jest tylko raz w miesiącu to jest mało tym bardziej że jest jeszcze jego mama. Ona jako pierwsza pojechała teraz będzie moja kolej. Chodź bardzo się boję tego spotkania bo podobno nie mozna się dotknąć ani przytulić wiem że będzie mi ciężko by iść i rozmawiać przez folię. A co do Skype to nie siedziałam że jest taka możliwość. To na pewno ułatwiło by nam życie widząc się codziennie chodź przez chwilę.

  #14713
  klient_13338
  Participant

  Codziennie to nie dostaniecie. Przy dobrych wiatrach to może raz na tydzień albo na dwa. Ja swoich listów zwykłymi nie wysyłałam, żeby szybciej miał i żeby można było sprawdzić w razie zagubienia itp. Polecone też nie zawsze przechodziły przez wychowawcę czyli nie leżały na biurku aż sobie ktoś przypomniał. No widzenia przez pleksę. Ale podobno jeśli on jest zaszczepiony i Ty też to jest bez pleksy. Jednak nie wiem na ile to prawda.

  #14714

  Ja również list wysyłam poleconym priorytetem. I chodź nie dostanie go codziennie to ja słowa dotrzymam🙂 Jego mama jest zaszczepiona już dwa raz i widzenie odbywało się właśnie tak jak pisałam. Ciężko jest naprawdę ale damy radę. Kocham go bardzo i bardzo chciała bym aby on nie poczuł się tam samotny. Wiem, że za wiele nie mogę zrobić ale zrobię wszystko co w mojej mocy by wiedział że jestem zawsze z nim.

  #16332
  klient_38206
  Participant

  Hej czy w liście mogę wyślać dwa zdjęcia ?

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Jak działa serwis zpozdrowieniem.pl? Dowiedz się więcej ›
Rzetelna Firma Rzetelny Regulamin MIP KNF ZPP IAML PRO CIVIUM Niepokonani