Kontakt z osadzonym

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #14481
  klient_13843
  Participant

  Witajcie,
  próbuje skontaktować się z osadzonym. Chce napisać do niego list żeby podać mu nr telefonu bo wiem że nie pamięta. Jak mam zaadresować taki list? Aby ta osoba do mnie zadzwoniła potrzebuje mieć kartę telefoniczną? Próbowałam dzwonić do więzienia ale niestety tylko automaty się odzywają.

  #14484
  klient_13338
  Participant

  List adresujesz podając imię i nazwisko osadzonego i imię ojca osadzonego, a reszta to adres ZK. Ja wszystkie wysyłam poleconym.
  Warto sprawdzić jaki operator jest dla osadzonych w danym ZK. Jeśli jest tam dialtech to nie musi mieć karty, wtedy Ty możesz swój numer zarejestrować na stronie operatora i doładować i tak można do Ciebie dzwonić, jeśli inny np. White Phone to musi mieć przynajmniej numer i pin karty. Można je kupić na zewnątrz i np w liście te informacje podać, albo właśnie kupić w paczce.

  #14485
  klient_13843
  Participant

  Przyznam szczerze że jestem totalnie zielona w tym temacie. Sprawdziłam na stronie zk i znalazlam liste produktów żywnościowych dostępnych w tym zk. Na koncu listy są karty telefoniczne „do gadania, bvfon i telegrosik”. Muszs sie zorientować czy któraś z tych działa tak jak opisałeś.

  #16202
  klient_41397
  Participant

  Cześć, czy wiecie może czy można kupić gdzieś doładowanie do karty BVfon? Wiem ze podobno tylko w kantynie ale może ktoś zna jakiś sposób aby ja dostać inaczej? Z góry dziękuje za odpowiedz

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Jak działa serwis zpozdrowieniem.pl? Dowiedz się więcej ›
Rzetelna Firma Rzetelny Regulamin MIP KNF ZPP IAML PRO CIVIUM Niepokonani