Odpowiedz do: Zakład Karny w Barczewie – ważne informacje

Strona główna Forum Zakłady karne Barczewo | Zakład Karny w Barczewie Zakład Karny w Barczewie – ważne informacje Odpowiedz do: Zakład Karny w Barczewie – ważne informacje

#13248
klient_708
Participant

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Z artykułem zapoznałam się już wcześniej. Bardzo pomocny 🙂 Nie wiem czy to odpowiednie miejsce/temat by zadawać kolejne pytanie (nie chciałabym robić „śmietnika”), ale tak jak już wcześniej wspomniałam – pierwszy raz w życiu i ja i mąż mamy do czynienia z zakładem karnym. Jak wygląda sprawa widzeń z obrońcą? Pytanie wynika z takiej sytuacji, iż mąż został zatrzymany i przewieziony do zakładu na podstawie postanowienia na które przysługiwało zażalenie (termin 7 dni). Jednego dnia dostał, drugiego go zatrzymano i nie mieliśmy nawet jak sporządzić tego zażalenia, a z tego co się dowiadywałam to musi je podpisać i złożyć skazany. Chciałam mu to pismo wysłać pocztą w poniedziałek, termin mija w środę więc po pierwsze nie wiem czy dotrze pismo na czas, a po drugie czy podczas cenzurowania korespondencji nie zostanie zatrzymane. Myślałam aby wysłać do zakładu adwokata, ale nie wiem czy będzie on mógł bezproblemowo zobaczyć się z mężem.

Jak działa serwis zpozdrowieniem.pl? Dowiedz się więcej ›
Rzetelna Firma Rzetelny Regulamin MIP KNF ZPP IAML PRO CIVIUM Niepokonani