Areszt Śledczy Gliwice

Wieczorka 10
44-100 Gliwice
woj. śląskie
telefon: 32 400 08 00
e-mail: as_gliwice@sw.gov.pl
widzenia:

1. Widzenia dla skazanych o nazwiskach rozpoczynających się na litery od A do J, w stosunku do których nie zastosowano aresztu, odbywają się w poniedziałki i pierwszą niedzielę miesiąca. W poniedziałek poprzedzający pierwszą niedzielę miesiąca widzenia nie są udzielane.

2. Widzenia dla skazanych o nazwiskach rozpoczynających się na litery od K do P, w stosunku do których nie zastosowano aresztu, odbywają się we wtorki i drugą niedzielę miesiąca. We wtorek poprzedzający drugą niedzielę miesiąca widzenia nie są udzielane.

3. Widzenia dla skazanych o nazwiskach rozpoczynających się od litery R do Z, w stosunku do których nie zastosowano aresztu, odbywają się w czwartki i trzecią niedzielę miesiąca. W czwartek poprzedzający trzecią niedzielę miesiąca widzenia nie są udzielane.

4. Widzenia dla tymczasowo aresztowanych odbywają się w piątki i czwartą niedzielę miesiąca. W piątek poprzedzający czwartą niedzielę miesiąca widzenia nie są udzielane.

5. Widzenia odbywają się w sali widzeń w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godzinach 8.00 – 15.00 .

Zgłoszenia na widzenia przyjmowane są do godziny 13.00.

W niedziele widzenia odbywają się w sali widzeń w godzinach 8.00 – 15.00.

Zgłoszenia na widzenia przyjmowane są do godziny 13.00.

Widzenia według zasad określonych powyżej, są realizowane również w sytuacji, jeżeli dzień w którym przypada planowane widzenie jest dniem świątecznym.

Reklama
Reklama
Jak działa serwis zpozdrowieniem.pl? Dowiedz się więcej ›
Rzetelna Firma Rzetelny Regulamin BUP KNF ZPP IAML