Odpowiedz do: Porozmawiajmy. Jak sobie z tym radzicie?

Strona główna Forum zpozdrowieniem.pl Rozmowy ogólne Porozmawiajmy. Jak sobie z tym radzicie? Odpowiedz do: Porozmawiajmy. Jak sobie z tym radzicie?

#15578
klient_22731
Participant

Witam. Wczoraj zatrzymali mojego meza, do odsiadki ma rok i 8 🙁 Nie dostal wezwania, sam tez dzwonil do zakladu w bazach go nie bylo a przy zwyklej kontroli wyszlo ;/ jestem zalamana nie moge sobie z tym poradzic. Zostalam sama z rocznym synkiem i tesciowa, ktora wymaga stalej opieki. Nie wiem jak poradzimy sobie finansowo. W dodatku chca go wywieźć 600 km ode mnie (kiedys mieszkal blisko tamtego zakladu) Nie wiem jak dam sobie rade, caly czas o nim mysle. Dzis probowal sie dodzwonic na moj koszt jednak nie moglam sie polaczyc z numerem na jaki mialam oddzwonic. Jestem 1 raz w takiej sytuacji, nie wiem co moglabym zrobic aby zostal w zakladzie,ktorym obecnie przebywa. Czekamy na sprawe o zlacz a pozniej licze ze dostanie dozor elektroniczny. Czytalam na forum ze jeszcze mozna wnioskowac o przerwe w karze ale jak to wyglada nie mam pojecia. Bardzo potrzebuje wsparcia i zrozumienia.

Jak działa serwis zpozdrowieniem.pl? Dowiedz się więcej ›