Odpowiedz do: Porozmawiajmy. Jak sobie z tym radzicie?

Strona główna Forum Rozmowy ogólne Porozmawiajmy. Jak sobie z tym radzicie? Odpowiedz do: Porozmawiajmy. Jak sobie z tym radzicie?

#14952
bezhasztagów
Participant

Hejo, znowu do Was wracam po nocy. Buszuje zasnąć nie mogę. Jutro widzenie, kolejne a ja jestem kompletnie odklejona jakaś. Dwa tygodnie temu zaczęłam pracę, w sklepie który ogółem bardzo lubię, warunki pracy fajne, umowa normalna, wszystko spoko, ludzie na początku wydawali się fajni, teraz juz powoli wychodzi szydło z worka, co to są za podle babska tam.. Aż mnie krew zalewa jak pomyślę sobie z jakimi żmijami przyszło mi pracować. Liczyłam na to że jakoś fajnie zgram się z nimi ale widzę że one nie są zbyt chętne więc od poniedziałku będe grała ich piłeczka. Autentycznie wejdę do pracy, zrobię swoje i wyjdę, a z Nimi to będę tylko służbowo… Niby nie powinnam się przejmować bo przecież to praca itd ale ja jednak miałam inne podejście i teraz sie tym zadręczam i jest mi przykro, a do małża na widzenie pójdę jak zombie… No cóż. Czasem trzeba też i tak.. Mimo wszystko życzę Wam udanej niedzieli. 😘

Jak działa serwis zpozdrowieniem.pl? Dowiedz się więcej ›
Rzetelna Firma Rzetelny Regulamin MIP KNF ZPP IAML PRO CIVIUM Niepokonani