Odpowiedz do: Porozmawiajmy. Jak sobie z tym radzicie?

Strona główna Forum Rozmowy ogólne Porozmawiajmy. Jak sobie z tym radzicie? Odpowiedz do: Porozmawiajmy. Jak sobie z tym radzicie?

#14944
AnnaMamaCzeka
Participant

Hej, u nas wciąż brak wezwania do ZK…wisi to nzd5nani, okropnie jest w tym ciaglym zawieszeniu żyć.
Niestety doszło mi kolejne zmartwienie, synuś mój średniak 7latek,jest chory, w szpitalu, nie ma możliwości by ktoś z nim tam był😤dziś 8 dzień, jak go diagnozują…dzwoni kilka razy dziennie, gada jak oszalaly, tęskni mój szkrab…dokładnie nie wiadomo jak długo to potrwa, by mu wystawili dokumenty z diagnozą, żeby można było szukac dla niego, leczenia…ech ciężko mi gdy dziecko cierpi…ta bezsilność odbiera rozum,…

bwzchasztagow, przytulam Was obie do cyca….psycholog to dobry pomysł, w wielu życiowych rozterkach.. trzymam kciuki za Was..oby przerwę dostał Małżon

Jeszcze nie zaczęł się jego odsiadka, a już nasza rodzinę ta kwestia bardzo mocno obciążyła, stres w oczekiwaniu, kiedy to się stanie..kiedy przyjdzie wezwanie, na kiedy…okropność, źle to zabrzmi, ale mógłby już być w 1/3 kary…a tu nadal tkwimy w impasie..m

Trzymajcie się, buziaki dla wszyttkich tu Was❤😘

Jak działa serwis zpozdrowieniem.pl? Dowiedz się więcej ›
Rzetelna Firma Rzetelny Regulamin MIP KNF ZPP IAML PRO CIVIUM Niepokonani