klient_16749

Utworzone odpowiedzi

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • w odpowiedzi do: Zakład Karny w Krzywańcu – ważne informacje #14782
  klient_16749
  Participant

  Mam takie pytanie czy jest cos takiego ze osoba przebywajaca w ZK chcąc wpisać na listę widzen najbliższa rodzine musi czekać na zgodę od osoby z zewnątrz aż ZK wyśle do niej oświadczenie że wyraża zgodę na widzenie z osadzonym i osadzony nie jest w areszcie śledczym tylko ZK.

  w odpowiedzi do: Karty telefoniczne #14719
  klient_16749
  Participant

  Jakie karty mozna mieć w ZK w Krzywancu? I o co chodzi z dialtech green bo nie wiem zupełnie jak partner dzwoni to zawsze mówi żeby była green.

  w odpowiedzi do: Paczki z zewnątrz (TV/ ubrania/ TALON/ inne) #14717
  klient_16749
  Participant

  Witam mam pytankoodnosnir tv oraz garka elektronicznego jaką moc może mieć taki garnek, oraz co do Tv wiem że musi być 19 calowy i ile metrów kabla oraz co jeszcze będzie nie zbędne do tego.Dodam ze ma talon chodzi o ZK w Krzywancu. I czy moge wyslac kurierem paczkę?

  w odpowiedzi do: List #14714
  klient_16749
  Participant

  Ja również list wysyłam poleconym priorytetem. I chodź nie dostanie go codziennie to ja słowa dotrzymam🙂 Jego mama jest zaszczepiona już dwa raz i widzenie odbywało się właśnie tak jak pisałam. Ciężko jest naprawdę ale damy radę. Kocham go bardzo i bardzo chciała bym aby on nie poczuł się tam samotny. Wiem, że za wiele nie mogę zrobić ale zrobię wszystko co w mojej mocy by wiedział że jestem zawsze z nim.

  w odpowiedzi do: List #14712
  klient_16749
  Participant

  Pieniądze tu nie grają roli A nie jest aż tak strasznie 4 zł żeby wysłać list to znajdę zawsze🙂. Może nie aż tak daleko bo to godzina w jedną stronę, ale widzenie jest tylko raz w miesiącu to jest mało tym bardziej że jest jeszcze jego mama. Ona jako pierwsza pojechała teraz będzie moja kolej. Chodź bardzo się boję tego spotkania bo podobno nie mozna się dotknąć ani przytulić wiem że będzie mi ciężko by iść i rozmawiać przez folię. A co do Skype to nie siedziałam że jest taka możliwość. To na pewno ułatwiło by nam życie widząc się codziennie chodź przez chwilę.

  w odpowiedzi do: List #14710
  klient_16749
  Participant

  A czy przejdzie coś śmiesznego takiego zabawnego chodzi mi o to żeby on nie wiedział czego może się spodziewać A ja żebym była pewna że list nie zostanie zwrócony do mnie. Pozdrawiam i dziękuję bardzo za informację🙂

  w odpowiedzi do: List #14709
  klient_16749
  Participant

  Tak listy wiem obiecałam jemu już, że codziennie wieczorem będę pisać list a następnego dnia od razu mu wysyłać, gorzej przez weekend ponieważ nie działa poczta w te dni, ale za to po niedzieli dostanie aż trzy. Rozmowa przez telefon jest bardzo krótka trwa 5 minut więc mówi się szybko to co naj ważniejsze i ma tylko jeden telefon dziennie a dzwonił raz do mamy i raz do mnie. Wiem że nie tylko mi jest ciężko bo jemu również ale muszę i chce bardzo go wspierać w tym czasie. A dzięki moim listą chociaż pojawia się uśmiech na jego twarzy A to jest naj ważniejsze🙂

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
Jak działa serwis zpozdrowieniem.pl? Dowiedz się więcej ›
Rzetelna Firma Rzetelny Regulamin MIP KNF ZPP IAML PRO CIVIUM Niepokonani