Przekazanie rzeczy

Strona główna Forum Rozmowy ogólne Przekazanie rzeczy

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #13377
  Avatarklient_1445
  Participant

  Witam mój narzeczony został tymczasowo aresztowany pod koniec lutego, czy aby przekazać mu rzeczy typu majtki skarpetki też musi wypełniać jakieś zamówienie czy mogę te rzeczy po prostu dostarczyć do aresztu? W areszcie powiedzieli ze musi ale do tej pory nic nie otrzymałam natomiast zawiadomienie o aresztowaniu przyszło na zły adres – zły numer domu, listonosz je po prostu przyniósł do mnie. Czy jest możliwość dostarczenia jakiejs odzieży bez tego talonu? Czy zatrzymany może zakupić na terenie aresztu środki higieniczne? Przesyłam narzeczonemu pieniądze więc czy może on kupić takie rzeczy jak pasta szczoteczka maszynka itd? Kolejne moje pytanie dotyczy widzenia wiem że muszę uzyskać zgodę prokuratora ale jeśli już ją uzyskam to muszę się najpierw zapisać na odwiedziny czy po prostu mogę przyjść w dniu w którym takie odwiedziny są przewidywane? Bardzo proszę o odpowiedź bo cała ta sytuacja zaczyna mnie już przerastac a adwokat nie wiele pomaga

  #13378
  klient_1507klient_1507
  Participant

  Z mojego doświadczenia na odzież itd musi być talon, o który musi wystąpić osadzony. Talon na odzież może przekazać pani na widzeniu lub przesłać pocztą. Środki higieniczne może kupić sam w więziennej kantynie.
  Na widzenie u tymczasowo aresztowanego konieczne jest aby otrzymała Pani zgodę od prokuratora, wtedy zgłasza się pani do jednostki w dniach wyznaczonych na widzenia. Na stronie danego zakładu będą wszystkie informacje (w niektórych AŚ są zapisy).

  #13593
  Avatarklient_4007
  Participant

  Witam, mój narzeczony został osadzony 25.05.2019r. Pojechał w tym co miał na sobie. Do dnia dzisiejszego dyrektor aresztu śledczego na smutnej 21 nie podpisał mu Tak oni na odzież. To jakiś skandal i absurd. Czy mogę napisać jakieś pismo do dyrektora aby przyspieszyć procedurę? Proszę o wzór takiej prośby.

  #13594
  klient_1507klient_1507
  Participant

  Myśle ze lepszym pomysłem bedxie napisanie skargi do prokuratury lub sądu, który się zajmuje sprawą

  #13595
  Avatarklient_4007
  Participant

  Nie chciano przyjąć ode mnie wniosku do dyrektora twierdząc że majtki klapki dostał od nich. Dyplomatycznie podeszłam do sprawy i po rozmowie z sekretariatem przekazano mu podpisany talon. Czyli można tylko to my tu na wolności musimy walczyć w ich sprawach. Pozdrawiam wszystkich. Trzymajcie się.

  #14262
  Avatarklient_9869
  Participant

  Witam a jak pani to załatwiła dzwoniąc do sekretariatu? Mój partner jest ponad miesiąc w AŚ też bym chciała mu zawieść ciuchy i on wie od adwokata że musi wystąpić o taki talon ale nadal nic nie dostałam od niego dzwoniłam powiedzieli ze musze czekać aż on mi wyśle.

  #14318
  Avatarklient_11165
  Participant

  Ale gdy dostanę ten talon i na podstawie tego talonu. Zrobię mu paczkę jak mam mu dostarczyć. Jak wyśle poczta to będzie szło i szło. A jest inny sposób zrobienia.

  #14326
  Avatarklient_6219
  Participant

  Paczka idzie szybko do zakładu, więcej czasu leży na magazynie aż wezmą osadzonego po paczkę. Za każdym razem wysyłam paczki poczta i szybko są w zk.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Jak działa serwis zpozdrowieniem.pl? Dowiedz się więcej ›
Rzetelna Firma Rzetelny Regulamin MIP KNF ZPP IAML
PRO CIVIUM Niepokonani