Najtańsze rozmowy telefoniczne

Strona główna Forum Rozmowy ogólne Najtańsze rozmowy telefoniczne

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #14271
  Avatarklient_10580
  Participant

  Witam, słyszeliście o nowej usłudze Potaniacz, dzięki której można zaoszczędzić na wydatkach związanych z rozmowami telefonicznymi? Po wykupieniu usługi Potaniacz stawka za połączenia na numery komórkowe jest naliczana jak za połączenia stacjonarne, w większości kart to 5 groszy za minutę. Więcej o tej usłudze znajdziecie na stronie https://www.facebook.com/Potaniaczpl-631394207508096/ lub http://www.numerbezlimitu.pl.
  Pozdrawiam

  #14281
  Avatarklient_2432
  Participant

  Kontaktować można się też telefonicznie. Najlepszą jest opcja gdy osadzony dzwoni z karty DoGadania na nr. IZZI. Nie dość, że są tańsze połączenia, to aktualnie korzystam teraz z nowej opcji automatycznego doładowania karty męża przez swój numer IZZI, która jest dostępna 24h/7. Polecam. Ola.

  #14282
  Avatarklient_10580
  Participant

  Dzwoniąc z karty DoGadania na numer IZZY koszt połączenia to 8 groszy za minutę. Przy zasileniu za 50 złotych do wykorzystania jest 625 minut na połączenia na jeden numer pod warunkiem doładowania startera IZZY kwotą 5 pln miesięcznie (w przypadku braku doładowania 10 groszy za minutę czyli 500 minut).

  Korzystając z usługi numerbezlimitu przy doładowaniu za 30 pln karty DoGadania i wykupieniu pakietu na jeden numer za 20 pln do wykorzystania jest 600 minut.

  Przy wydatku 100 pln (80 doładowanie DoGadania, 20 pakiet) do wykorzystania jest już 1600 minut podczas gdy z DoGadania na IZZY jest ich tylko 1250 minut.

  Starter IZZY wymaga również zmiany numeru telefonu bądź posiadania innego aparatu telefonicznego.

  #14317
  Avatarklient_11413
  Participant

  heja, ja tez korzystam z tego startera izzi- taka simka, ten mój łobbuz moze mi kupic takom simke z tej karty do gadania tez, a tak to i tak mozna ja sobie zamowic np. z ich strony. Jestem bardzo zadowolona z tego bo maja najtansze połaczenia. W sensie z tej karty do gadania na izzi. I to jest tylko 8 groszy za minute, wiec jak jest teraz wirus a widzen ani widu ani slychu, to serio nie ma nic lepszego. Maja teraz przelewy- taki automat, ze ja np. przelewam mu kase z tego startera IzzI na tą karte do gadania kiedy chce, 24/ 7. I jestem spokojna o tanie polaczenia iprzede wszystkim kontakt. Duza oszczednosc! a uwierzcie mi ze juz wiele rurznych opcji probowalismy i ta jest de best! Pozdr, Grażyna

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Jak działa serwis zpozdrowieniem.pl? Dowiedz się więcej ›
Rzetelna Firma Rzetelny Regulamin MIP KNF ZPP IAML
PRO CIVIUM Niepokonani