Odpowiedz do: Porozmawiajmy. Jak sobie z tym radzicie?

Strona główna Forum Rozmowy ogólne Porozmawiajmy. Jak sobie z tym radzicie? Odpowiedz do: Porozmawiajmy. Jak sobie z tym radzicie?

#15586
klient_18608
Participant

Komisja jest w ciągu 3 tygodni od zatrzymania. Przydzielą mu kategorię, skoro już siedział to r1 lub r2. R1 to zakład zamknięty, r2 to półotworek. Jeżeli wcześniej był grzeczny w ZK to ma szansę na r2. Mój niestety lobuzowal i grypsowal, zresztą teraz też grypsuje, tyle, że grzecznie siedzi i dostał r1. Niedługo będzie miał kolejna komisję, ale skoro grypsuje, raczej grupy mu nie otworzą. Szkoda, bo na r2 przysługiwałyby mu przepustki, mógłby częściej dzwonić a gdyby były widzenia, przysługiwałoby nam jedno więcej w miesiącu. Teraz jest 40 km ode mnie w areszcie, ale skończyły mu się sprawy i trafi do właściwego zakładu czyli do Sztumu 100 km od domu a ja nie mam prawa jazdy 😢 Za tydzień możemy składac papiery o dozór elektroniczny, bo z łącznego obniżyli mu do 18 miesięcy a w maju o warunkowe, niestety jego grypsowanie nam nie pomaga i boję się, że nie dostanie. 5,5 miesiąca za nami jeszcze 12,5 przed nami. Strasznie za nim tęsknię. Jutro mamy Skype, uprosił na walentynki, mieliśmy też 1.02.Mam nadzieję, że dadzą na pogadać dłużej niż 15 minut. Przez telefon rozmawiamy codziennie, czasem tylko 6 minut, ale zdarzają się fajni oddziałowi i pozwalają nam pogadać nawet godzinę,ale to rzadko. Jak trafi do Sztumu, znowu będziemy mieli krótkie rozmowy, bo tam nigdy nie pogadaliśmy dłużej niż 4m50s.

Jak działa serwis zpozdrowieniem.pl? Dowiedz się więcej ›
Rzetelna Firma Rzetelny Regulamin MIP KNF ZPP IAML PRO CIVIUM Niepokonani