Odpowiedz do: Porozmawiajmy. Jak sobie z tym radzicie?

Strona główna Forum Rozmowy ogólne Porozmawiajmy. Jak sobie z tym radzicie? Odpowiedz do: Porozmawiajmy. Jak sobie z tym radzicie?

#14868
klient_15952
Participant

AnnaMamaczeka Czesc napisze ci jak było u nas ,mój maz był poszukiwany bardzo długo aż wkoncu nadszedł ten dzien i go złapali .Ma karę 2 lata wiem moze że to nie długo w porównaniu do Twojego meza wyroku ale tez tam jest ,To co my przeżyliśmy to nikomu tego że życzę, Ja najpierw pojechałam do psychologa nie dawałam rady tak mi było ciężko, nic mi się nie chciało nic pracować gotować a mamy dziecko ale musiałam, ta tesknota jest najgorsza ,Ale praca bardzo dużo pomaga bardzo jakoś mi leci ten czas ale nie mowie są dni wieczory gdzie ryczę bardzo bo tesknie strasznie za nim. Ale wiem ze juz nic nie moge zrobic tylko czekac i wiem że jak wyjdzie to bedzie tylko lepiej nie będzie on się o nic martwił że go moze złapią bo będzie już miał za sobą a uwierz mi że to co zrobił to by nikt nie uwierzył bo w sumie to nic takiego ale kara musi byc takie jest prawo i nikt z tym nic nie zrobi z błędy trzeba płacić .Twój mąż ma bardzo dużo ale jeżeli go bardzo kochasz to będziesz czekac bo macie dzieci on tego teraz bardzo potrzebuje ,Bo ma tylko Ciebie pamiętaj bedzie na początku bardzo ciężko wam i to nie mies nie 2 a więcej i do póki nie wróci do Ciebie to będzie zawsze ciezko .Mojego męża nie ma 4 mies a mi dalej ciezko tesknie i ryczę co mogę więcej .Ale będę czekać na niego bo go bardzo Kocham musze byc silna .Wiem ze dasz radę będziesz silna musisz być dla dzieci i meza bo teraz on tego potrzebują bardzo jak bedziesz chciała pogadać daj znać kochana jakoś to bedzie 😀😃

Jak działa serwis zpozdrowieniem.pl? Dowiedz się więcej ›
Rzetelna Firma Rzetelny Regulamin MIP KNF ZPP IAML PRO CIVIUM Niepokonani