Odpowiedz do: Areszt Śledczy we Wrocławiu – ważne informacje

Strona główna Forum Areszty śledcze Wrocław | Areszt Śledczy we Wrocławiu Areszt Śledczy we Wrocławiu – ważne informacje Odpowiedz do: Areszt Śledczy we Wrocławiu – ważne informacje

#13402
narzeczona
Participant

Aha, teraz już rozumiem. U mnie takiej sytuacji nie będzie. Czy w takim razie jak przyjadę na miejsce np. o 4 w nocy to szanse na widzenie będą? O której godzinie rzeczywiście warto tam pojechać? Jeśli 2 godzina jest optymalna to jestem gotowa już o tej godzinie tam stać i czekać. Będę samochodem 🙂
Jak w ogóle wygląda takie widzenia? Siedzi koło Nas funkcjonariusz przy stoliku? Mam zgodę na bezpośrednie spotkanie.
Co mogę ze sobą wziąć na sale? Tylko pieniądze? Ile pieniędzy warto zabrać? Rozumiem, że to co tam kupię do jedzenie i zostanie to ja zabieram ze sobą? Jest możliwość zakupu obiadu czy tylko są takie rzeczy jak w cenniku do paczki żywnościowej?
Czy jak dostanę się na widzenie to aresztowany będzie szybciej poinformowany, że ja będę? Chciałabym, żeby wziął ze sobą talon i mi go przekazał.

Przepraszam za zasypywanie pytaniami, ale wybieram się tam pierwszy raz… w końcu .

Jak działa serwis zpozdrowieniem.pl? Dowiedz się więcej ›
Rzetelna Firma Rzetelny Regulamin MIP KNF ZPP IAML PRO CIVIUM Niepokonani