Odpowiedz do: Pierwszy raz

#13282

Pani Katarzyno,

jeżeli tak Pani powiedział, może dostał taką zgodę na artykuły pierwszej potrzeby. Proszę je spakować w karton z pokrywą i napisać na nim imię, nazwisko i imię ojca (kilka informacji tutaj: https://www.zpozdrowieniem.pl/blog/jak-prawidlowo-przygotowac-paczke).
Paczki w tej jednostce można przekazać Pod poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 13.00 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.

Przyczyn z jakich Pani syn może być w areszcie jest bardzo dużo zaczynając od zwykłej kary grzywny (https://www.zpozdrowieniem.pl/blog/grzywna-i-przeliczanie-kary-grzywny-na-odsiadke-za-kratami-lub-prace-spoleczne). Proszę się nie martwić i poczekać na widzenie. Jeżeli to 60 dni odsiadki to znaczy, że nie powinno to być nic strasznego.

Taka paczka jest sprawdzana czy nie zawiera żadnych materiałów niedozwolonych itd. Zwykle jak wszystko jest ok – trwa to do kilku dni.

P.S.
Po wejściu do Aresztu Śledczego Warszawa Służewiec okienko do składania paczek znajduje się na wprost – to po prawej stronie jest do obsługi paczek.

Jak działa serwis zpozdrowieniem.pl? Dowiedz się więcej ›
Rzetelna Firma Rzetelny Regulamin MIP KNF ZPP IAML PRO CIVIUM Niepokonani