Odpowiedz do: Areszt Śledczy we Wrocławiu – ważne informacje

Strona główna Forum Areszty śledcze Wrocław | Areszt Śledczy we Wrocławiu Areszt Śledczy we Wrocławiu – ważne informacje Odpowiedz do: Areszt Śledczy we Wrocławiu – ważne informacje

#13274
klient_858
Participant

Dzień dobry,
Zgadzam się z poprzednim opisem problemu z widzeniami z osobami tymczasowo aresztowanymi. Dodam ze zmagam się z tym problemem od 4 miesięcy. Widzenie odbyło się 3 razy lecz przy funkcjonariuszy CBŚ. Jednak nie obecność Policjanta była dyskomfortem. Ogromnym problemem było ustalenie terminu z funkcjonariuszem. Teraz od ponad miesiąca nie mam widzenia. Czuję się bezsilna w temacie. Zgoda od prokuratora jest na widzenie, jednak osoby Z CBŚ która zgodzi się pójść na widzenie niestety nie ma. Jestem po wysłaniu wniosku o inna forme widzen oraz pisma opisującego problem z cbs do prokuratury. Obie rozpatrzone na moją niekorzyść.

Mogę opisać dużo więcej a także pomoc osobom które dopiero zaczynają walkę z tą instytucją. Nabrałam wiedzy do tego momentu w którym jestem mogę PODZIELIC SIE DOŚWIADCZENIAMI. Widzę jeden wpis. Czy ktoś zmagał się z widzenia mi na Swiebodzkiej? Lub z CBŚ.

Jak działa serwis zpozdrowieniem.pl? Dowiedz się więcej ›
Rzetelna Firma Rzetelny Regulamin MIP KNF ZPP IAML PRO CIVIUM Niepokonani